Poznajcie inicjatywy, które udało się zrealizować dzięki wsparciu Darczyńców podczas I edycji Wieczoru Dobroczynności.

Dziecięca Dryżyna piłkarska – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Żelki Żelkowo” z Żelkowa w gminie Główczyce, doczekała się profesjonalnego boiska do gry w piłkę nożną. W ramach uzyskanego dofinansowania udało się zrealizować inwestycję polegającą na wykonaniu nawodnienia boiska.

Dagmara, podopieczna słupskiej Placówki Socjalizacyjnej „Mój dom, moja przyszłość” i wolontariuszka Domu Sąsiedzkiego, ma niesamowity talent wokalny. Dzięki uzyskanemu wsparciu Dagmara realizuje swoją pasję wokalną na profesjonalnym sprzęcie muzycznym i nagłośnieniowym.

Chłopięcia drużyna piłkarska z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ustce za przekazane wsparcie finansowe mogła spełnić swoje piłkarskie marzenie. Chłopcy pod okiem trenerów i opiekunów wzięli udział w V Mistrzostwach Polski w piłce nożnej Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii.

Centrum Integracji Społecznej prowadzone przez Stowarzyszenie Horyzont ze Słupska utworzyło wideotekę. Dzięki temu osoby wykluczone społecznie i zawodowo zyskały miejsce do spędzania czasu wolnego i integracji.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.