Gala Dobroczynności 2022 roku 

W ubiegły czwartek (08.12.) mieliśmy przyjemność gościć w Teatrze Nowym przedstawicieli świata biznesu, samorządowców oraz osoby zaangażowane społecznie z regionu słupskiego. Celem spotkania było promowanie postaw filantropijnych wśród mieszkańców i przedsiębiorców oraz promocja Słupskiego Funduszu Lokalnego. 

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Pani Prezydent Miasta Słupska – Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej. Partnerami wydarzenia byli: Miasto Słupsk, Powiat Słupski, Witkac Sofware oraz Centrum Inicjatyw Obywatelskich – operator Słupskiego Funduszu Lokalnego 

W czasie wydarzenia przedstawiliśmy przedsięwzięcia, jakie udało nam się zrealizować od ubiegłego roku, kiedy to SFL powstał. O Funduszu wypowiadali się nasi partnerzy oraz osoby i podmioty, które aktywnie wspierają zarówno mieszkańców Słupska i regionu jak i uchodźców przybyłych z terenów okupowanej Ukrainy. 

Głównym punktem programu było rozdanie nagród w konkursach: Dobroczyńca Regionu Słupskiego oraz Dobroczyńca Słupskiego Funduszu Lokalnego. W ramach każdego konkursu wręczaliśmy nagrodę – „COR NOBILE” tzn. “Szlachetne serce” w dwóch kategoriach – osoby fizycznej i osoby prawnej.  

W konkursie Dobroczyńca Regionu Słupskiego – Panu Ireneuszowi Borkowskiemu w kategorii osoba fizyczna i firmie Markos – osobie prawnej; 

W konkursie Dobroczyńca Słupskiego Funduszu Lokalnego – Pani Joli Marra w kategorii osoba fizyczna oraz firmie Apion – osobie prawnej.  

Oprócz nagród, w czasie wydarzenia rozdaliśmy też dwa stypendia w ramach programu stypendialnego Słupskiego Funduszu Lokalnego dla młodzieży udzielającej się społecznie i wolontariacko oraz zaangażowanej w działania lokalne. Trafiły one do Magdaleny Muzioł oraz Jana Grocholskiego.  

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu, wyłonionym spośród ponad dwudziestu podmiotów oraz stypendystom! 

Galę uświetnił występ zespołu Down Town Brass, a wydarzenie zakończyła kolacja bankietowa.  

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.